9/26/11

safari

tulip_skirt_safari_vest5

tulip_skirt_safari_vest2

tulip_skirt_safari_vest12

tulip_skirt_safari_vest13

tulip_skirt_safari_vest1
טי שירט אמריקן אפרל / tee shirt american apparel
ווסט בצבע ירוק זית בננה רפבליק / safari vest banana republic
חצאית זארה / skirt zara
שרשרת מחו"ל / necklace bought abroad
טבעת איב סן לורן / arty ring YSL
קלאץ' אמריקן אפרל / clutch american apparel
נעלי עקב אלדו / pumps aldo

אני ידועה כחובבת ווסטים או ג'קטים ללא שרוולים (אחד מעמודי התווך של המלתחה שלי הוא הג'קט היפהפה שנראה בפוסט הזה, והנה עוד דוגמה לאחד אהוב) לכן חיפשתי עוד פריט מנצח מאותו סוג, דווקא בצבע זית אפרפר על מנת שיתאים להרבה דברים ושיהיה בעל מראה מחוספס אך עם זאת מסודר.
שמחתי למצוא את מבוקשי בעזרתו האדיבה של המחשב האישי שלי ו-eBay כי זה מסוג הפריטים שהיה מאוד קשה למצוא בחנויות ובטח לא ברשתות אופנה ישראליות (נראה לי שבעיצוב להמונים מנסים כאן להתרחק כמה שיותר מטרנדים צבאיים). צירפתי אליו בתור שלב ראשון את החצאית הסופר מגניבה הזו ואת החולצה האפורה האלמותית והקלאץ' הכסוף שוותיקי הבלוג בוודאי זוכרים היטב (אין לי כוח לחפור בארכיון ולחפש את הרפרנסים, תסלחו לי).
בחורף הוא יילך טוב עם כל דבר מעור שחור וגם עם כמה שמלות שאני כבר לא יכולה לחכות ללבוש. הפוטנציאל במקרה של הפריט הזה הוא כמעט אינסופי.
תודה לאריאל על הצילומים. חג שמח!

I am known to be a vest or waistcoat lover: one of the key items in my wardrobe is this lovely thing, and here's another example of a similar garment. Therefore I was looking for one more vest, particularly in olive green and wanted it to be a little rough yet tailored.
I was happy to find what I wanted on eBay because I just couldn't find nothing similar in the stores and added this super cool skirt and faithful grey tee (maybe you remember it from the early days of the blog). I figure this vest has endless combination possibilities and can imagine it for winter with anything black leather and also with a bunch of dresses I can't wait to wear.
Have a great week!