FAQ - שאלות נפוצות

לאור המיילים הרבים שאני מקבלת, החלטתי לרכז כאן כמה מן השאלות הנפוצות החוזרות על עצמן שאני מקבלת בקשר לבלוג האופנה שלי.

התמונות ממש יפות, באיזו מצלמה את מצלמת?
מצלמת DSLR תוצרת Canon דגם 450D.

אהבתי מאוד את האיפור שלך, הייתי רוצה לדעת באילו מוצרים את משתמשת?
אני יותר בקטע של אופנה מאשר של איפור ולא משתמשת ביותר מדי מוצרי קוסמטיקה. עם זאת, לאור בקשת הקהל עשיתי על כך פוסט מקיף לא מזמן, ניתן לקרוא אותו בלחיצה על הקישור הזה.

אני עוקבת אחר הבלוג שלך בקביעות ונורא מסוקרנת - כיצד את מצליחה למצוא מוצרים שווים באיביי?
אני מתה על eBay! האתר הזה מספק לי שעות של נבירות וחיפושים מהנים וגם לא מעט מציאות. אבל אני מודעת לעובדה שהכמות המטורפת של הפריטים המוצעים למכירה והקושי להפריד בין עיקר לטפל (או בין מציאה לגרוטאה) עלולים להקשות על חלק מהגולשים. לאחרונה חיברתי פוסט עם טיפים ועצות לגבי רכישות אופנתיות באיביי, ניתן לקרוא אותו בלחיצה על הקישור הזה.

אני רוצה לקנות תיק Mulberry כמו שלך. האם ניתן לקנות אותו ממך?
התיק שלי אינו עומד למכירה - אני עדיין מאוד אוהבת אותו ומשתמשת בו! אם תרצי, תוכלי למצוא תיק כזה באחד מהאתרים הבאים: Net A Porter, My Wardrobe, Luisa Via Roma, My Theresa, או באתרי קניות אונליין אחרים של פריטי מעצבים.

פתחתי בלוג אופנה חדש, האם תוכלי לתת לי ביקורת עליו? ובתור בלוגרית ותיקה האם יש לך טיפים עבור בלוגרית אופנה מתחילה?

ראשית, אני לא מאמינה בלבקר יצירתיות של אחרים. באופנה אין חוקים וזה כל היופי בתחום הזה, גם אם משהו לא לטעמי או לא נראה לי, בנאדם אחר יכול לגרום לו לעבוד בצורה מופלאה.
לגבי טיפים להצלחת הבלוג, המלצתי היא בראש ובראשונה להיות נאמנה לעצמך. לא לנסות להיות מישהי אחרת ולמצוא את מה שעושה אותך למיוחדת ובאילו נושאים או תחומים ספציפיים את יכולה לעניין אחרים ולתרום להם.
כמו כן, אני מאמינה גדולה בתוכן איכותי וטוב – אם הפוסטים שאת מייצרת בבלוג האופנה שלך יהיו מקוריים, רלוונטיים, אותנטיים, מעניינים, מגוונים, ומתעדכנים בתדירות סבירה, ניתן להניח שתרכשי לעצמך קהל קוראים נאמן שרק ילך ויגדל.
(הטקסט כתוב בלשון נקבה למטרת נוחות בלבד ומיועד לנשים וגברים כאחד. קיבלתי פניות לא מעטות גם מגברים ובחורים צעירים שהחליטו לפתוח בלוג אופנה ואני לגמרי בעד הטרוגניות מגדרית בתחום הזה...)

אני מעוניינת לפתח קריירה בתחום האופנה, האם ניתן להצטרף לצוות הכותבים בבלוג שלך?
אפונה הוא בלוג אופנה בו אני מציגה את סגנוני האינדבידואלי, טעמי האישי ואת מלתחתי הפרטית. אני הכותבת והעורכת הבלעדית של הבלוג וגם זו המצולמת בו. אינני מפרסמת בבלוג תכנים שנכתבו על ידי אחרים ולצערי אין לי משרות להציע.

יש לי אתר שעוסק באופנה ובלייפסטייל. רציתי לדעת אם אפשר להשתמש בפוסטים שלך מדי פעם ולפרסם אותם באתר, כמובן שאני אתן לך על זה קרדיט.
שימוש בפוסטים ובתכנים מקוריים של אפונה בלוג אופנה כרוך באישור שלי בכתב ובתשלום. אינני מנדבת את התוכן שאני עומלת עליו לאתרים אחרים בחינם או בעבור קרדיט.