9/26/14

I'm IN: September edition / אני בעניין: גרסת ספטמבר

im_in_fashionpea_september1. הפרחים למארני:
אנחנו כבר עמוק בתוך שבוע האופנה פריז (כשהתצוגות המשמעותיות והמעניינות עוד לפנינו) והקהל האופנתי כבר בטח שכח משבוע האופנה מילאנו והמשיך הלאה, אבל נושא ששווה להתייחס אליו, גם אם באיחור, הוא שוק הפרחים של מארני.
אם יש משהו שאני אוהבת כמו אופנה, או יותר - תלוי אם אתם עוקבים אחרי האינסטגרם שלי - זה פרחיםוהפרויקט המיוחד לציון 20 שנה לבית האופנה האיטלקי היה מבחינתי יפהפה, יצירתי, ומקסים במיוחד.


2. המלצת קריאה:
מהיוצרים שהביאו לכם את Parisian Chic, GIRLBOSS ו-Seeking Love Finding Overalls, (סתם, אלה לא אותם יוצרים אבל מדובר כאן בעוד חוליה בשרשרת ספרי להיט שנכתבו על ידי אייקוני אופנה) מגיע הלהיט התורן How to be Parisian Wherever You Are.
הפעם מושכת בעט המוזה של שאנל והצרפתייה הקולית ביותר שיש: קרוליין דה מאגרה, שיחד עם כמה מחברותיה, מנסה גם היא (זה לא הספר הראשון בנושא, כמובן) ללמד אותנו ההמונים הלבנטיניים איך להיות פריזאים.
כי הרי זו השאיפה המרכזית של כל חובבת אופנה באשר היא, לא?
האמת שדי סבבה לי להיות רמת גנית בשנים האחרונות (עם חלק מהמלתחה שמושפע קשות מאיזבל מאראנט) אבל הספר הזה מסקרן ולא יכולה להבטיח לכם שלא אנסה להשתלט עליו באיזו טיסה עתידית (טרם קראתי).


3. קצת מיציתן את תיק המעצבים שהוצאתן עליו הון עתק ואין לכן עדיין תקציב לקנות תיק חדש?
לאניה הינדמארש הפתרונים!
פשוט תדביקו עליו אחת או כמה ממדבקות הקומיקס העשויות עור שלה, והרי לכן תיק במראה רענן ושונה, עם קריצה הומוריסטית.
בסדר, בסדר, כל מדבקה עולה כמו תיק בזארה, אבל תודו שזה רעיון די מגניב והאמת שבעזרת כמה חומרים מחנות כלי הכתיבה הקרובה וקצת כישרון יצירתי אפשר לקבל בקלות גרסת DIY חמודה לא פחות.


4. חם לי. כבר דיברנו על זה, אולי אני חווה תסמיני גיל המעבר... :)

קשה לי בינתיים לחשוב ולתכנן מה אני הולכת ללבוש בחורף הקרוב, כי עדיין כל כך חם, אבל דבר אחד בטוח - בעוד שלושה חודשים כשיהיה אפשר ללבוש מעילים (כולנו תקווה), זה יהיה מעיל עם דש מפרווה סינתטית וצבעונית.

5. ובעוד אני מנסה להתגבר על החום מצאתי לעצמי התמכרות חדשה: ארטיקים מפירות טבעיים.
לפני כמה ימים פשטתי באישון לילה על הסניף האבן גבירולי של priz, ומאז הימים הדביקים קצת פחות מעיקים. מומלץ!

6. מה לקחתי עמי משבוע האופנה האחרון בניו יורק? חצאיות מידי.
האורך הזה מקסים ומרענן, מחמיא לכל אחת (גם אם את לא ג'ירפה כמוני, תוכלי למצוא לעצמך את האורך המתאים) ומאוד נוח ללבישה. יש כמה אופציות מעניינות ביותר ב-LOVES כשהכי שווה לטעמי היא חצאית השכבות הסופר איכותית הזו. check it out!
חייתי בחצאיות האלה כל הקיץ, וללא ספק אמשיך גם כשיתקרר. מתישהוא.


שיהיה (עוד) סופ"ש מוצלח וחג שמח!1. We are knee deep in Paris fashion week, NYFW is long gone and so is Milan, but one thing worth mentioning about the latter is the Marni flower market.
I don't know what I'm more fond of: fashion or flowers, so this special project of the Italian fashion house for its 20 year anniversary hit the nail right in the head. Beautiful, charming and refreshing!

2. After selling millions of copies of Parisian Chic, GIRLBOSS, Seeking Love Finding Overalls, comes another fashion bestseller book: How to be Parisian Wherever You Are.
Chanel muse and all round cool-girl-about-(Paris)-town Caroline de Maigret is one of the authors who are trying to teach us common people how to be Parisians, which is, as you all know, a very coveted nationality and state of mind.
Haven't read it yet, but there's a long flight coming up, so... I just might.

3. Are you bored with your designer bag which you spend a lot of $$$$ on, and dont have the funds for a new one yet? Anya Hindmarch has got your back!
This bag designer came up with a great idea to freshen up your bag wardrobe with a little humor: just stick one of her comic stickers on your tote, and there you have it!
Well, I know those stickers are pretty expensive on their own but with a little bit of creativity you can hit your local paper supply store and come up with a cool DIY version of this. 


4. It's hot here! still no fall in sight, and I seriously haven't even started thinking about my winter wardrobe (I cannot in this heat), but one things for sure - it's going to include a nice wool coat with a colorful faux fur collar.

5. And while we're waiting for the temps to cool down I found a creative way to chill myself: developed an addiction to all natural popsicles. Yummy!

6. What have I taken with me from NYFW? definitely midi skirts.
I have been living in midis half of the summer, it is my current favorite length and will continue with me to the colder seasons. And am totally in love with this one from my own web store. check it out!

Have a great weekend!
XX