6/27/11

בלוג אופנה ישראלי בספר Style Yourself

style_yourself_pea2

style_yourself_pea1

שמחתי לקבל השבוע עותק של הספר "Style Yourself" בו אני נמנית על בלוגרי האופנה המובילים בעולם - או זה לפחות מה שאומרת הכותרת - אשר מדגימים טרנדים נבחרים וסגנונות אופנתיים ראויים לציון. אני ספציפית מדגימה שם את הטרנד המנומר. ררררר......
הספר הוא למעשה אסופה של תמונות מ-95 בלוגי אופנה מוכרים, בצירוף ציטוטים והגיגים והוא משובץ בכפולות עמודים שבהן מקוטלגות דוגמאות מאוירות של פריטי לבוש שונים: שמלות, נעליים, חצאיות, תיקים וכד'. הכפולות האלה מצאו חן בעיני מאחר והן כוללות דוגמאות רבות בצירוף שמותיהן באנגלית מה שעוזר לחדד עוד קצת את הז'רגון האופנתי הדי מחודד, ואני בטוחה שעוד יביא פירות מצוינים לשיטוטים באיביי (תמיד אמרתי שבשביל למצוא דברים טובים באיביי צריך בראש ובראשונה לדעת אנגלית).
מי שמתעניין בספר יוכל למצוא אותו כאן. תודות להוצאת Weldon Owen!


I was excited to receive a copy of Style Yourself book which displays my blog among some awesome leading fashion blogs from around the world. How very cool!
Style yourself is a personal style handbook which presents tons of outfit ideas and covers all the major fashion topics such as trends, fashion garments and accessories, silhuettes and of course what better than some personal example and advice from your favorite fashion bloggers.
You can find the book here. Many thanks to Weldon Owen publishing!