6/11/11

lace on top

lace_blouse3

lace_blouse2

lace_blouse6

lace_blouse5

lace_blouse4

חולצת תחרה עם צווארון מעוגל מעור lace blouse with rounded leather collar The Kooples
חצאית זארה / skirt zara
סנדלי גלדיאטור ניין ווסט (מלפני 3 שנים) / gladiator sandals nine west, bought 3 years ago

עוד יצירה תחרתית מבית The Kooples, שכאילו שלא מספיק שעיבדו את התחרה העדינה לחולצה יפהפייה הביאו אותה ביציאה אדירה עם צווארון העור השחור שמעלה את הפריט הזה למחוזות נשגבים שרק דברים אשר מתהווים על בסיס של ניגודים יכולים להגיע אליהם. אבל הרי כבר דיברנו על זה...
באופן טבעי החולצה הזאת דורשת איזשהוא פריט תחתון שחור וקלאסי כמו חצאית או מכנסיים תפורים היטב (ואין שום דבר רע בכך), אבל החלטתי הפעם לצוות אותה לחצאית קאמלית משהו על מנת לרענן קצת את הדואט האלמותי בשחור-לבן אבל עדיין להישאר במחוזות הקלאסי והרגוע, בלי צבעים זרחניים ומפתיעים. טוב נו, רק בציפרניים!
גם מבחינת אקססוריז בחרתי במינימום האפשרי - פחות משתי טבעות אני לא יכולה, דאאאא!! - על מנת לא להסיח את תשומת הלב מחגיגת התחרה שמתרחשת על פלג גופי העליון ולתת לחולצה את הכבוד הראוי לה. לסיום סנדלי גלדיאטור ישנים וטובים בשחור, וכמו שאומרים הצרפתים et voilà !

תודה רבה לאריאל, שבוע טוב!

Another lacy creation from The kooples (first one I got seen here). And if it wasn't enough that they worked the lace fabric into a stunning blouse, they also came up with this genius idea of adding a black leather peter pan collar to it, something that makes this blouse rise to the territory of the sublime, I think...
Naturally this blouse requires some kind of classic well made black bottom such as skirt or pants (and there's nothing wrong with that) but I decided to pair it with a light brown pleated skirt in order to stay somewhat away from the never ending black-white duet, but still remain with a calm and classic outfit, without any shocking colors. Well OK, only on my finger nails!
I also chose the minimum amount of accessories and jewelry - I can not go with any less than two rings, duhh!!! - in order to not take any attention away from the lace party going on and give the blouse the respect it deserves. Finished the outfit with good old black gladiator sandlas and off I went!