11/4/14

first fall outfit / אאוטפיט סתוי ראשון

אופנה, בלוג אופנה, בלוג אופנת הריון, אופנה בהריון, בגדי הריון, שבוע 18, הריון, maternity style

בוקר טוב!
לפני שנדבר על מה אני לובשת עכשיו, נחזור טיפה אחורה בזמן:
בפוסט הזה שצולם בספטמבר הרגשתי רע בצורה שלא ניתן לתאר, בקושי הצלחתי לשרוד את 10 הדקות המטכליות שמוקצות בדר"כ לצילומים והייתי על סף עילפון. בשלב מסוים הייתי בטוחה שרונן יצטרך לפנות אותי לאיכילוב או משהו בסגנון.
זה היה קשה (הערת סוגריים: כל הכבוד לי שלא רואים עליי בתמונות, מקצוענות לשמה!) ואחרי הצילומים הללו גזרתי על עצמי צום צילומים לבלוג עד שארגיש טוב יותר, וטרפת ההורמונים והמיחושים של תחילת ההריון תירגע קצת.
זאת הסיבה גם לשפע צילומי כפות הרגליים באינסטגרם :)

לשמחתי היום הזה הגיע, ולפני כמה ימים הצלחתי לעמוד בדקות הצילומים בגבורה וסיימתי אותם מרגישה בסדר גמור וגם צריכה ללכת לשירותים בדחיפות. פיפי כל 30 דקות / השלפוחית הכי קטנה בעולם - זה פה!
מה שאני לובשת בתמונות הוא אאוטפיט שמורכב מבגדים של אנשים רגילים (כאלה שלא בהריון), רובם היו כבר בארון שלי קודם לכן, למעט המעיל/ג'קט המשובץ הארוך שקניתי בנסיעת העבודה האחרונה.
כפי שניתן לראות, עדיין בבגדים הרגילים שלי, מעניין עד לאיזה שבוע אצליח למשוך ככה.


מלבד רכישה של כמה ג'ינסים עם מותן אלסטית עדיין לא התחלתי לעשות שמות ולפרק סטוקים בחנויות של בגדי הריון.
מדוע? ראשית, כי אני בחורה די קטנה ורזה וברוב המקרים (מלבד מכנסיים) יכולה להסתדר עם פריטים רגילים, רק במידה או שתיים גדולות יותר.
שנית, התחלתי לחקור את העולם המופלא של אופנת ההריון ואני חייבת לומר שלא התרשמתי במיוחד ממה שראיתי בחנויות. רוב הדברים ה"מעוצבים" לנשים בהריון נראים לדעתי די מצועצעים, וגם לא ממש מחוברים לאופנה הנוכחית (וגם לא לזו של לפני 3 שנים למען האמת).

פריטים כמו טוניקות ובגדים גדולים ורפויים לא מדברים אליי, כי מה שאני מחפשת עכשיו זה בעיקר בגדים צמודים (body conscious) שידגישו את הגוף והבטן ולא יגרמו לי להיראות כמו עוץ-לי-גוץ-לי שמנמן וקטן.
באתר הזה ראיתי מספר דברים שמצאו חן בעיני אבל במחיר של יותר מ-500 ש"ח לשמלה אין על מה לדבר. נקסט.

בד סטרץ' הפך לחבר הכי טוב שלי לאחרונה, ואני מעוניינת ללבוש שמלות צמודות עשויות שילוב של כותנה וחומר אלסטי כלשהו, אבל מה לעשות שאוברסייז זה מה שבאופנה כרגע, וכמה שאני אוהבת צללית כזו וחושבת שהיא מאוד עכשווית ונכונה, זה בהחלט לא הכיוון שלי בהריון.
עצות מישהו? איפה אוכל למצוא בגדים יפים, טובים ומחמיאי גיזרה לתקופת ההריון?

ואם בבגדים עסקינן, אז בשעה טובה ומוצלחת עלתה קולקציית סתיו חורף ל-LOVES.
עבדתי עליה קשה, ואני כמובן מאוהבת בה מאוד, אז אני מקווה שתהנו ממנה גם אתם ותקנו הרבה כי יש לנו תכף עוד פה להאכיל בבית ומהחנות הזאת אני מתפרנסת :)
כמו כן, הקפידו לעקוב - בשבועות הקרובים יעלו פריטים נוספים ויפים.
אבל אם אתם מתאהבים במשהו מציעה לא להתמהמה כי מספר העותקים מכל פריט מצומצם ביותר. אל תגידו שלא אמרתי.


תודה לאריאל על הצילומים, והמשך שבוע טוב!
נתראה בקרוב
3>


אופנה, בלוג אופנה, בלוג אופנת הריון, אופנת הריון, בגדי הריון, שבוע 18, הריון, maternity style

אופנה, בלוג אופנה, בלוג אופנת הריון, אופנת הריון, בגדי הריון, שבוע 18, הריון, maternity style

אופנה, בלוג אופנה, בלוג אופנת הריון, אופנת הריון, בגדי הריון, שבוע 18, הריון, maternity style

Hi guys!
I'm finally feeling better and able to take outfit pictures and survive the 10 minutes of shooting.
I definitely handled this outfit shoot other than the fact that in the end I needed to pee badly!
Smallest bladder in the world is here :)


I'm still wearing my "regular" clothes here, nothing maternity. As long as there are tights and elastic band involved, I can work it. Wonder how long I can still pull this off.
I started to look into some maternity clothing available in stores, and I have to say I'm not quite liking what I see. A lot of the stuff I saw was too dolled-up, the rest looked really dated and not in-line with current fashion (not even the fashion of 3 years ago).


The nice maternity stuff is quite expensive, and I'm not ready to spent around 200$ on a maternity dress. Too much for me. And of course there are the "tent-like" clothing and wide tunics... This is also not for me, since I'm pretty thin and short and I don't wan to look like a munchkin.

I'm looking for form fitting, body conscious garments, mainly, that will show my figure and baby bump. Do you have any ideas where I can get this kind of stuff and in a reasonable price?

On a different note, this morning I launched the first batch of LOVES fall-winter collection, I worked really hard on this one, and it was a bit of a challenge, but it's finally out and I'm so happy with the result. I think it looks great! so, shop shop shop away!

Have a great week!

אני לובשת:
ג'קט ארוך משובץ, נקנה בסין / Long check jacket bought in China

טייץ אמריקן אפרל, ישן / american apparel tights, old
תיק סלין / celine bag
משקפי שמש ספקטרה / spektre sunglasses

מגפונים עם ניטים, נקנו בחו"ל / studded booties, bought abroad